Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Recital Edyty Geppert w restauracji „Pod Grzybkiem” w Zawadach!

Facebook Twitter

Edyta Geppert wraca do Całorocznego Ośrodka Wypoczynkowego "Pod Grzybkiem" w Zawadach po styczniowym koncercie, który okazał się wielkim sukcesem i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Koncert odbędzie się w piątek 13 grudnia o godzinie 19.00!

W Radiu Jura będziemy mieli dla was podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Edyta Geppert zaprezentowała się po raz pierwszy szerszej publiczności w 1984. Zdobyła wówczas I nagrodę na V Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Grand Prix XXI Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Sukcesy na opolskim festiwalu odnosiła jeszcze w 1986 i 1995. Jest jedyną polską piosenkarką, która do tej pory otrzymała trzykrotnie Grand Prix na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – 1984 – „Jaka róża, taki cierń”, 1986 – „Och, życie kocham cię nad życie” i 1995 – „Idź swoją drogą” (romans oparty na folklorze cygańskim według słów J. Kofty do muz. E. Dębickiego).

Teksty do jej piosenek są autorstwa znanych polskich twórców, do których należą m.in. Jacek Cygan, Magda Czapińska, Bożena Ptak, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Marek Dagnan, Jerzy Ficowski i inni. [wiki]

Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Grzybkiem”, Zawady, ulica Piwna 7
Informacja:

  • tel. 508 03 03 02 (Zawady)
  • tel. 790 35 78 60 (Częstochowa)www.podgrzybkiem.pl

Zapraszamy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj