Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Życiowe slalomy. Radio Jura rozdaje skipassy Wispass [KONKURS]

Facebook Twitter

Skipassy Wispass do zgarnięcia w Radiu Jura! Na dwa tygodnie przed naszymi feriami ruszamy z konkursem, w którym do zdobycia skipassy Wispass na całodzienną jazdę na wybranym stoku w Ustroniu, Wiśle lub Istebnej! Opisz nam swoje życiowe slalomy, a potem bez przeszkód jedź z nami na narty!

Radio Jura rozdaje skipassy Wispass

W Polsce ruszają ferie 2024 a wraz z nimi konkurs w Radiu Jura, w którym do zdobycia podwójne skipassy na wybrane stoki w Beskidach. Na dwa tygodnie przed feriami w województwie śląskim, zaczynamy rozdawać skipassy Wispass, czyli karnety na wyciągi narciarskie w Wiśle, Ustroniu i Istebnej.

Radio Jura rozdaje skipassy Wispass

W czasie dwóch tygodniu, od 15 do 26 stycznia codziennie do wygrania podwójne skipassy (dla dwóch osób) na całodzienną jazdę na stokach Wispassu w Wiśle, Ustroniu i Istebnej.

Radio jura rozdaje skipassy Wispass. Co zrobić by wygrać?

Opisz nam swoje życiowe slalomy, gdzie musisz zwolnić, gdzie przyspieszyć, czy kolejny raz życie zmusza Cię do zmiany kierunku jazdy? Życiowe slalomy słuchaczy Radia Jura. Wypełnij formularz konkursu a potem czekaj na telefon z Radia Jura.

Finały zabawy w Radiu Jura w programie popołudniowym, od poniedziałku do piątku od 13.00 do 18.00.

Dziękujemy za udział w zabawie, konkurs zakończony!

Życiowe slalomy w Radiu Jura _Regulamin_Konkursu

Wispass (dawniej Wiślański Skipass) jest jednym z najstarszych systemów wspólnego karnetu w Polsce, zrzeszającym stacje narciarskie z Wisły, Ustronia i Istebnej. Aktualnie jest to 12 ośrodków, ponad 30 wyciągów i urządzeń (w tym 8 kolei krzesełkowych) i łącznie ok. 30km tras o zróżnicowanym stopniu trudności.

www.wislanskiskipass.pl

Wispass. Wszystkie stoki

Nowa Osada/ mat.prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2024