Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Mistrzowski Raków”. Konkurs Radia Jura i CANAL+ POLSKA

Facebook Twitter

To jest nowy konkurs w Radiu Jura. Razem z CANAL+ POLSKA, który jest producentem serialu "Raków. Pierwszy wszystko", pytamy słuchaczy: Kiedy poczułeś, że Raków Częstochowa może wygrać Mistrzostwo Polski?

Kiedy poczułeś, że Raków Częstochowa może wygrać Mistrzostwo Polski? Może to było po jakimś konkretnym meczu w minionym sezonie, a może już wiele lat temu?

To jest pytanie, jakie stawiamy w naszym konkursie, w którym do zdobycia są 3 vouchery na miesięczny dostęp do telewizji cyfrowej CANAL+ Online. Właśnie tam można oglądać serial „Raków. Pierwszy Wszystko”.

Konkurs „Mistrzowski Raków”

Kiedy poczułeś, że Raków Częstochowa może wygrać Mistrzostwo Polski? Czy było to w momencie, kiedy klub objął Michał Świerczewski? Może gdy klub sięgnął sportowego dna po pamiętnej porażce 1:8 z GKS Tychy w 2016 roku?  Może wtedy pomyślałeś, że gorzej być nie może i teraz czeka nas droga na szczyt? Czy był to mecz z Legią Warszawa zakończony triumfem 4:0?

Napisz i wygraj dostęp do serialu „Raków. Pierwszy Wszystko”.

Dziękujemy za udział w zabawie, konkurs zakończony.

Regulamin_Konkurs Mistrzowski Raków

Konkurs trwa od poniedziałku (3.07) do piątku (7.07) w programie popołudniowym Radia Jura od 11.00 do 17.00.

Raków. Pierwszy Wszystko

Częstochowski klub to świeżo upieczony Mistrz Polski, który w ubiegłych dwóch sezonach wywalczył także Puchar Polski. Raków jest zespołem, który w Ekstraklasie skutecznie przełamuje hegemonię Legii oraz Lecha.

W serialu zobaczymy nie tylko to w jaki sposób działa klub, poznamy również życie codzienne trenera Marka Papszuna, sztabu szkoleniowego i piłkarzy w mikrocyklu treningowym oraz meczach mistrzowskich. Za produkcję serialu odpowiadają Piotr Glamowski, Adam Zakrzewski, Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń, Daniel Żukowski, Mirosław Rok oraz Robert Nałęcz.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024