Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rafał Sz. były częstochowski żużlowiec aresztowany

Facebook Twitter

38-latek okazał się sprawcą wypadku do którego doszło w miniony wtorek (24.03.) w Rybniku. Podczas wyprzedzania w niedozwolonym miejscu zjechał swoim volkswagenem na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z mazdą.

Dwie Ukrainki zginęły na pasach Zbrodnia w Blachowni Zbrodnia w Częstochowie śmiertelny wypadek Tragedia na autostradzie Sprawa zabójstwa Moniki zabił żonę siekierą Duchowny z aktem oskarżenia Śmiertelny wypadek podczas holowania Śmiertelne pobicie w Częstochowie - jest akt oskarżenia

Samochodem kierowała 33-latka, która trafiła do szpitala. Mężczyzna uciekł pieszo z miejsca wypadku.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów, wyjaśnił jednak, że nic nie pamięta z samego zdarzenia, nie pamięta nawet, aby wchodził do auta i spowodował wypadek, jak stwierdził – urwał mu się film. Odmówił poddanie się badaniu na obecność alkoholu bezpośrednio po zdarzeniu, dlatego pobrano od niego krew do badań. Nie mamy jeszcze ich wyników.

– z Barbarą Drewniok Prokurator Rejonową w Rybniku rozmawiał Arkadiusz Żabka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i na trzy miesiące trafił do aresztu, grozi mu 12 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 lipca 2024