Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przeszedł zawód miłosny i niszczył zaparkowane samochody

Facebook Twitter

Pijany mężczyzna szedł ulicą Kukuczki i niszczył samochody, wszystko z powodu nieszczęśliwej miłości. Został zatrzymany dzięki interwencji mieszkańców.

Znęcał się nad rodziną

Niszczył zaparkowane samochody

Do Komisariatu V Policji w Częstochowie trafiło telefoniczne zgłoszenie w sprawie wandala, który zniszczył lusterka w pojazdach. Sprawca uciekł jeszcze przed przyjazdem patrolu. Mundurowi po sporządzeniu jego rysopisu i rozpoczęli poszukiwania. Według jednego z przechodniów podejrzany miał wsiąść do autobusu miejskiego. Stróże prawa namierzyli numer tego pojazdu i już po kilkunastu minutach zatrzymali autobus.

Wandal został obezwładniony i zatrzymany. Jak się okazało, był kompletnie pijany. Badanie trzeźwości 29-letniego mieszkańca Częstochowy dało wynik 1.5 promila alkoholu w organizmie. Chuligan trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Jak tłumaczył policjantom, zrywając lusterka, wyładowywał swoja frustrację z powodu zawodu miłosnego… Podejrzanemu za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023