Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pożar w hurtowni budowlanej: Nikt nie ucierpiał, a pracownicy wrócili bezpiecznie do pracy [OŚWIADCZENIE FIRMY]

Facebook Twitter

Po kilku godzinach udało się opanować wieczorny pożar w hurtowni materiałów budowlanych przy al. Bohaterów Monte Cassino. W nocy akcję gaśniczą zakończyło 20 jednostek straży pożarnej. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał, a spaleniu uległ dach jednego z budynków. Pracownicy wrócili już bezpiecznie do pracy. Właściciele firmy wystosowali podziękowania za skuteczną akcję dla strażaków.

OŚWIADCZENIE FIRMY DOMBUD:

Hurtownia materiałów budowlanych DOMBUD Częstochowa działa i pracuje w pełnym wymiarze godzin i oferowanych usług. Pożar, który w dniu 26 maja 2021 r. zniszczył część dachu nad jednym z pomieszczeń, został szybko ugaszony. Sytuacja jest całkowicie opanowana.

Na szczęście, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, zniszczenia nie są poważne. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że w pożarze nikt nie ucierpiał.

Pragniemy więc uspokoić i zapewnić naszych Klientów i Kontrahentów, że hurtownia materiałów budowlanych DOMBUD Częstochowa funkcjonuje bez zmian i oferuje swoje produkty i usługi w pełnym wymiarze.

DOMBUD wie jak budować, remontować i naprawiać. Jesteśmy przekonani, że nasze 10- letnie doświadczenia na rynku, pomoże nam szybko i sprawnie odbudować zniszczenia wywołane pożarem.

Ogromne podziękowania składamy na ręce Straży Pożarnej w Częstochowie. To właśnie dzięki determinacji, profesjonalnej i szybkiej akcji strażaków, pożar udało się szybko i skutecznie opanować, a jego skutki ograniczyć do minimum. Raz jeszcze dziękujemy!”

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2023