Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policja w Lublińcu: Zaginął Piotr Szewczonek [FOTO]

Facebook Twitter

Lublinieccy policjanci poszukują Piotra Szewczonka. 38 - letni mieszkaniec Boronowa 11 lipca wyjechał do Niemiec, jednakże nie dotarł na miejsce i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z lubliniecką komendą tel. 34/35 32 255 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

11 lipca br. po południu 38-letni mieszkaniec Boronowa opuścił miejsce zamieszkania z zamiarem wyjazdu do Niemiec. Do dnia dzisiejszego nie dotarł na miejsce i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci prowadzący sprawę poszukiwawczą proszą o kontakt osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 38-latka.

Rysopis:

– wzrost 170 cm
– włosy krótkie, ciemny blond
– nos prosty
– uszy przylegające
– w dniu wyjazdu ubrany w koszulę z krótkim rękawem w biało-brązową kratę, spodnie jeansowe niebieskie, jasną kurtkę typu wiatrówka, sportowe buty koloru czarno – zielonego.

Osoby posiadające jakikolwiek informacje mogące mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z lubliniecką komendą tel. 34/35 32 255 lub z najbliższą jednostką Policji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj