Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od środy otwarte kładki nad al. Wojska Polskiego. MZD udrożni też wjazd i wyjazd w ul. Rejtana

Facebook Twitter

To dobra informacja dla kierowców. Miejski Zarząd Dróg zapowiada udrożnienie kolejnego odcinka nowej Alei Wojska Polskiego. Zmiany odczują też piesi, bo wreszcie przejdą po nowych kładkach.

Wojska Polskiego
fot.czestochowa.pl

Aleja Wojska Polskiego i Rejtana

Ze znacznym opóźnieniem, ale jednak MZD otwiera połączenie ulicy Rejtana z aleją Wojska Polskiego. Tak będzie od środy 7 lutego od godzin przedpołudniowych. Będzie możliwy zarówno wyjazd z Rejtana, jak i wjazd w tę ulicę z DK 91, przejedziemy dołem skrzyżowania poprzez ronda. Tym samym możliwe będzie przemieszczanie się pomiędzy Rejtana a Krakowską w obu kierunkach.

To nie koniec dobrych informacji

Maciej Hasik: Udostępnione do użytku mieszkańcom zostaną wszystkie wybudowane kładki, obiekty mostowe wybudowane od podstaw w nowych parametrach na wysokości ulic Mireckiego, Okrzei, Powstańców Śląskich, Stromej i Równoległej, są także dostosowane do rowerowych i potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Od środy czynne stanie się także nowe przejście podziemne pod Aleją Wojska Polskiego na wysokości ulicy Brzozowej. Na razie bez możliwości korzystania z windy.

– informował Maciej Hasik z Miejskie Zarządu Dróg.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj