Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mobilne studio opalania w Częstochowie (ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

Facebook Twitter

Wybierasz się na wczasy, a Twoje ciało jest bladziutkie? A może nie lubisz długo przebywać na słońcu? Jeśli tak to mamy świetne rozwiązanie: Opalanie Natryskowe Częstochowa Chocolate! Wpisując tą nazwę na facebooku znajdziecie profil mobilnego studia opalania w Częstochowie. W szybki i bezpieczny sposób możecie zmienić nadać swojej skórze kolor naturalnej opalenizny jeszcze przed początkiem wakacji!

Jakiś czas temu solarium cieszyło się ogromnym powodzeniem. Jednak z czasem zauważono że promieniowanie to może spowodować szereg negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia oraz stanowi bezpośrednia przyczynę pojawienia się szeregu schorzeń skórnych w tym nowotworów skóry.
Natomiast opalanie natryskowe jest jedną z bezpieczniejszych metod pozyskania pięknej naturalnej opalenizny i mogą z niej również korzystać kobiety w ciąży .
Metoda ta polega na spryskaniu ciała odpowiednim barwnikiem w odcieniach delikatnego brązu, który dodatkowo nawilża i odżywia skórę, jest łagodny ,nie wywołuje alergii ani podrażnień a co ważniejsze efekt jest natychmiastowy!
Ważna informacja: opalanie natryskowe możesz wzmacniać opalaniem na słońcu!

Jak skorzystać z mobilnego studia opalania? Wystarczy wpisać na facebooku: Opalanie Natryskowe Częstochowa Chocolate
i zamówić usługę. Zachęcamy do skorzystania z aktualnej promocji: przy zamówieniu usługi przez min. 3 osoby koszt usługi wynosi 99 złotych!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj