Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ministerstwo Zdrowia: Konieczny już złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Miejskiego Szpitala Zespolonego

Facebook Twitter

Będzie konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Mamy go poznać najpóźniej w przeciągu pół roku. Dotychczasowy dyrektor szpitala Wojciech Konieczny został wiceministrem zdrowia. W związku z tym złożył rezygnację, a pełniącą obowiązki dyrektora szpitala została Małgorzata Guzik – jego dotychczasowa zastępczyni. Zgodnie z zarządzeniem prezydenta funkcje będzie pełnić do końca stycznia 2024 r.

Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie Ministerstwo Zdrowia, miejskim szpitalu w Częstochowie, Sytuacja covidowa w szpitalu
Fot. zsm.czest.pl

Ministerstwo Zdrowia: Wojciech Konieczny został wiceministrem zdrowia

Prezydent Miasta Częstochowy zarządzeniem wyznaczył nową osobę do pełnienia funkcji dyrektora Szpitala. Osobą tą jest Małgorzata Guzik, zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych w MSZ, zastępująca również Dyrektora podczas jego nieobecności. Nową funkcję pełnić będzie do końca stycznia 2024 r. Małgorzata Guzik posiada doświadczenie w kierowaniu szpitalem, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności zarządzania placówką.

Zgodnie z przepisami w terminie 6 miesięcy od dnia wakatu na stanowisku kierowniczym należy w drodze konkursu wyłonić dyrektora podmiotu leczniczego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj