Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Lubliniecka policja wyjaśnia okoliczności dwóch poważnych wypadków drogowych

Facebook Twitter

Cenne są tez obserwacje świadków. W Kochanowicach na ul. Ostrowskiej w poniedziałek (14.05.) doszło do wypadku drogowego. Jeden z samochodów osobowych dachował. Co ustalili mundurowi?

Jak wynika z policyjnych ustaleń podczas jazdy między pasażerem a kobietą za kółkiem osobówki doszło do nieporozumienia. Małżeński konflikt doprowadził do szamotaniny w trakcie podróży i samochód wypadł z drogi, a następnie dachował. Ranne małżeństwo z powiatu lublinieckiego trafiło do szpitala. Drogówka ma ustalić jakie zachowanie dwójki osób w aucie miało wpływ na wypadek.

Z kolei na DK 11 między Lublińcem a Kokotkiem kierowca osobowego Fiata zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Audi. Na razie nie wiadomo czy mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, czy zasłabł w trakcie drogi. Kierowca jest w szpitalu, podobnie jak dwie osoby z drugiego samochodu. I w tym przypadku trzeba ustalić szczegółowe okoliczności wypadku.

Warunki w tym czasie na drodze były raczej dobre, dzisiaj (16.05.) mają utrzymywać się gorsze. Jedźcie ostrożnie i wolniej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj