Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koncert pełen miłości w Filharmonii 14 lutego. Bądź moim natchnieniem, czyli piosenki które znamy wszyscy

Facebook Twitter

Na Walentynki najlepiej wybrać się do Filharmonii Częstochowskiej, przekonuje zespół naszych muzyków. "Bądź moim natchnieniem" to tytuł koncertu, który przygotowali z okazji 14 lutego.

Bądź moim natchnieniem

Bądź moim natchnieniem. Tytuł kojarzy się z kultową piosenką Andrzeja Zauchy nieprzypadkowo:

Agnieszka Małasiewicz: To będą kultowe przeboje, będzie wspominane Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, właśnie Grzegorz Ciechowski. Zaśpiewają dla nas Patrycja i Jacek Kotlarscy. Zagra oczywiście Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka. A do tego będzie jeszcze sekcja rytmiczna, czyli perkusja, fortepian i bas. A pianista zrobił aranżacje do tych wszystkich wspaniałych piosenek, które na pewno wszystkie znamy i będziemy śpiewać razem, ale usłyszymy na pewno jeszcze troszkę z innej strony, w innych aranżacjach i zabrzmią specjalnie na ten dzień szczególnie.

Zachęca Agnieszka Małasiewicz z impresariatu Filharmonii. Walentynkowy koncert wypełnią też miłosne piosenki: Bogusława Meca, Krystyny Prońko, Grażyny Łobaszewskiej czy zespołu Perfect. Początek w środę (14.02.) o godz. 19.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj