Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Komputerowy biathlon. Weź udział!

To będzie już szósta edycja "Komputerowego Biatlonu". To konkurs adresowany do uczniów gimnazjów i szkół średnich, w który sprawdzana jest ich wiedza z szeroko rozumianej działki IT. Rejestracja drużyn już się rozpoczęła i potrwa do końca tego tygodnia (9.12.).

Szacowany czas czytania: 00:07

– mówił Krzysztof Szałek, koordynator projektu w Częstochowie. Uczestnicy konkursu walczą między innymi o oprogramowania komputerowe. Szczegóły sprawdzisz tutaj!

REKLAMA