Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jesteś mistrzem w kuchni? Sprawdź swoje umiejętności i powalcz o zaszczytny tytuł!

Facebook Twitter

To wyjątkowa propozycja dla mistrzów gotowania. Polecamy konkurs, w trakcie którego będzie można zaprezentować swoje kulinarne umiejętności.

fot. DominikSchraudolf / pixabay.com

       Rozpoczął się nabór drużyn do Konkursu, który jest częścią Festiwalu Śląskie Smaki. Znana i lubiana impreza w tym roku odbędzie się 21 czerwca w Koszęcinie.

Konkurs organizowany przez Śląską Organizację Turystyczną a Festiwal „Śląskie Smaki” na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń popularyzujących lokalne specjały. Na zgłoszenia drużyn – zarówno profesjonalistów jak i amatorów – organizatorzy czekają do 1 kwietnia 2020. Liczba miejsc jest ograniczona. Kucharze będą rywalizować o zaszczytny tytuł Eksperta Śląskich Smaków i nagrodę Złotego Durszlaka. Regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe są dostępne na www.slaskiesmaki.pl. Jednocześnie traw nabór do Jury Festiwalu Śląskie Smaki. Organizatorzy szukają kucharzy, etnografów i nauczycieli zawodu w dziedzinie gastronomii, którzy oceniać będą niezwykłe potrawy uczestników. Zgłoszenia należy wysyłać do 15 marca 2020, na adres: Śląska Organizacji Turystyczna (ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice).

Festiwal „Śląskie Smaki” jest cykliczną imprezą organizowaną w różnym miejscach województwa śląskiego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj