Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

IX Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Zgłoś swój udział!

Facebook Twitter

Grasz, śpiewasz, masz talent? Zbliżający się IX Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek, będzie świetną okazją by się tym pochwalić i zaprezentować się szerszej publiczności.

konkurs recytatorski Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek Od Kaczmarskiego do Wysokiego MDK X edycja Przeglądu Piosenki o Zdrowiu Przedszkolaków

Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek

To już ostatnie dni na zgłoszenia, termin upływa w najbliższy piątek (22.12.).

Grzegorz Piłka: Bardzo serdecznie zapraszamy do 22 grudnia, do północy można nadsyłać zgłoszenia do tego festiwalu. Dziewiąta edycja Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Soliści, duety i zespoły wokalno-instrumentalne, wokalne, chóry w różnych kategoriach wiekowych. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie. Tradycyjnie już patronat honorowy sprawują Marszałek Województwa Śląskiego, a także Burmistrz.

Do uczestnictwa w festiwalu Łazy 2024 zachęca Grzegorz Piłka, dyrektor tutejszego ośrodka kultury. Organizatorzy zapraszają wszystkie muzykalne osoby: solistów, duety, zespoły oraz chóry:

Grzegorz Piłka: Dziewiąty Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek odbędzie się w styczniu. Finały przewidzieliśmy na styczeń w dniach 11 i 12, kiedy to będą przesłuchania. Natomiast 13 o godzinie 17.00 już dzisiaj zapraszamy na koncert laureatów połączone z wręczeniem nagród.

Pamiętajcie o zgłoszeniach jeszcze przed świętami, całe jurajskie wydarzenie muzyczne po raz 9. odbędzie się w Łazach w styczniu 2024. Polecał Grzegorz Piłka z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2024