Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Gmina Łazy „W drodze z kulturą” na wakacje

Facebook Twitter

Część z dzieci i młodzieży już wyjechała na wakacje, inne dopiero planują letni wypoczynek, a niektóre zostaną w domu. Dla wszystkich którzy szukają atrakcji lokalnie i niedaleko, swoje propozycje przygotował samorząd Łaz.

fot. facebook.com/moklazy1

To m.in. Miejski Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łazy oraz Park Wodny „Jura” w Łazach. Będą też wycieczki krajoznawczo-edukacyjne, zwiedzanie Jury i dalszych zakątków. Na pewno uczniowie nie będą się nudzić.

Grzegorz Piłka: Wakacje 2023, akcja „Lato” z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach, w tym roku nosi nazwę „W drodze z kulturą”, a to za sprawą wydarzeń, które przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych – dla dzieci i młodzieży. Wszystkie informacje tej naszej oferty związanej z wakacjami tegorocznymi można uzyskać zarówno na naszym profilu facebookowym, jak i bezpośrednio w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach.

Warto się zapoznać ze szczegółami, wystarczy śledzić media społecznościowe – podpowiadał dyr. Grzegorz Piłka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Taka aktywność przygotowywana jest w licznych gminach naszego regionu. Warto z nich korzystać tego lata.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023