Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jurajskie Spotkanie Kobiet: Kobiety rozwijajcie swoje pasje

Facebook Twitter

Warto rozwijać talenty, dzielić się nimi, a pasję zamienić w pracę. 9 czerwca w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater zaplanowane jest kolejne wydarzenie z cyklu Jurajskie Spotkanie Kobiet.

Fot. facebook.com/jurajskiespotkaniekobiet

Jurajskie Spotkanie Kobiet w piątek, 9 czerwca

Podczas imprezy ekspertki w dziedzinie rozwoju i prowadzenia biznesu podzielą się z innymi uczestniczkami swoim doświadczeniem.

Klaudyna Maciąg: Idea jest taka, żeby gromadzić w jednym miejscu kobiety, wspierać kobiety, edukować kobiety. Jest to naprawdę unikatowe spotkanie na mapie Częstochowy i bardzo się cieszę, że biorę w tym udział, ponieważ jest to bliskie memu sercu, że wspieramy kobiety i że zachęcamy je do tego, żeby działały. Tutaj tematem przewodnim będzie to, jak zarabiać na swojej pasji, co jest super akcją, żeby właśnie zachęcać kobiety, żeby wyszły z domów, żeby nie pisały do szuflady, żeby swoich makatek nie sprzedawały czy nie rozdawały tylko znajomym, tylko żeby naprawdę poszły do przodu.

– mówi Klaudyna Maciąg, specjalistka w dziedzinie kreatywnego pisania i copywritingu. Wydarzenie ma skupić się na zarabianiu na własnych pasjach.

Klaudyna Maciąg: Ja będę opowiadać o tym, jak od bloga przeszłam do biznesu i jak zarabiać na pasji pisania, bo właśnie tym się zajmuję. I chciałabym zainspirować inne kobiety do tego, żeby właśnie przekonywały się, że mając tę pasję można np. przerobić swojego bloga tam pisać, opowiadać o swojej pasji, a później być może czerpać z tego zyski, jeśli nie finansowe, choć najlepiej finansowe, to także inne. Po prostu móc opowiedzieć o swojej pasji, poznać innych ludzi, którzy także się tym interesują, czy po prostu zainteresować tym kogoś nowego.

Każda z pań, które są zaproszone do udziału znajdzie coś dla siebie. W programie organizatorzy zaproponują: warsztaty psychologiczne czy wywiady ze specjalistkami w dziedzinie pisania blogów i prowadzenia podcastów.

Jurajskie Spotkanie Kobiet ma zachęcać głównie do samorozwoju

Klaudyna Maciąg: Jurajskie Spotkania Kobiet mają na celu pokazanie, że możemy wychodzić do ludzi, możemy mieć czas dla siebie, możemy robić coś dla siebie i fajnie jest wyjść. Fajnie się spotkać z innymi kobietami, poczuć tę kobiecą energię i też być może zainspirować się do czegoś nowego, do nowego działania, do rozwoju osobistego. Bo to nie jest tak, że kiedy jesteśmy dorosłe, kiedy jesteśmy mamami, żonami, pracownicami, kimkolwiek, to mamy już jedne stałe obowiązki i nie możemy zrobić czegoś dla siebie. Dlatego bardzo mocno zachęcam do przyjścia na spotkanie i do wzięcia udziału w warsztatach

– polecała Klaudyna Maciąg. Dochód ze sprzedaży wejściówek przeznaczony zostanie na Fundację Q Marzeniom.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Jak zarabiać na pasji-warsztaty

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024