Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Filmowe Walentynki. Częstochowski OKF o miłości w filmach

Facebook Twitter

14 lutego Dzień św. Walentego, dlatego miejskie instytucje prześcigają się z zaproszeniami dla zakochanych. W Częstochowie możemy w ciekawy sposób spędzić Walentynki w OKF.

Częstochowski OKF
fot.okf.czest.pl/

Częstochowski OKF

Z okazji Walentynek kino studyjne przygotowało kilka różnorodnych filmów o miłości:

Iwona Kwincińska: Komedia romantyczna „Miłość jak miód”, jest to polska komedia romantyczna, czyli to, co polscy widzowie rzeczywiście lubią, co nieczęsto gości na naszym ekranie, ale w Walentynki zawsze staramy się przygotować jakąś taką bardziej rozrywkową propozycję i tam właśnie do takich należy. Kolejny film to jest „Priscilla”, jest to film o Priscilli Presley i jej związku z Elvisem.

Jak mówi Iwona Kwincińska, kierownik kina studyjnego OKF Iluzja, filmowe seanse o miłości trafią zarówno do sympatyków amerykańskiego kina, jak i fanów europejskich, ambitniejszych produkcji. W Święto Zakochanych możemy zobaczyć takie tytuły jak: „Miłość jak miód”, „Priscilla” oraz „Opadające liście”:

Iwona Kwincińska: Film „Opadające liście”, który zdobył nagrodę Jury w Cannes, również Europejską Nagrodę Filmową. Jest również o miłości, ale jest to fiński film. Jest to raczej komediodramat niż komedia. Opowiada o pewnej parze, pracownicy supermarketu i pracowników fizycznym, którzy poznają się wbrew wszelkim przeciwnościom losu, próbują stworzyć związek.

Po szczegółowe godziny seansów zajrzyjcie do bieżącego repertuaru kina studyjnego OKF Iluzja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj