Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Częstochowianka Miss Polonia 2020. Rozmawialiśmy z Natalią Gryglewską

Facebook Twitter

Częstochowianka z koroną Miss Polonia 2020, o tym już informowaliśmy. W natłoku zajęć po zdobyciu tego tytułu, Natalia Gryglewska znalazła jednak chwilę czasu by podzielić się z nami wrażeniami po prestiżowym konkursie.

fot. www.misspolonia.com.pl/

Rozmawia Paweł Stępniewski.

Ten konkurs jest dla osób odważnych. Bardzo dużo serca włożyłyśmy, żeby przygotować tak piękną galę. Całe zgrupowanie, cały okres przygotowawczy był dla nas ciężkim okresem, również ze względu na sytuację, jaka panuje. Dobrze się wszystkie spisałyśmy i bardzo się cieszę, że wyszło tak jak wyszło. To ciężki okres. Naprawdę tem tydzień, jak byłyśmy na zgrupowaniu, był bardzo intensywny. Od rana miałyśmy próby, trenowałyśmy chodzenie. Nie wiedziałam, że tak naprawdę nie poytafię chodzić na szpilkach.

Częstochowianka pokonała w finale aż 19 pięknych kandydatek, teraz za to rozpoczął się dla nowej miss jeszcze bardziej intensywny czas.

Teraz jest dość intensywny okres. Rzeczywiście dużo wywiadów udzielam ostatnio. Też staram się znaleźć czas dla rodziny, bo bardzo się za nimi stęskniłam oraz dla najbliższych, którzy wspierali mnie od samego początku. Także staram się raczej spędzać ten czas z rodziną, regenerować się przede wszystkim i zobaczymy, co przyniesie następny tydzień.

Gratulujemy. 22-latka będzie teraz reprezentować Polskę na najważniejszych konkursach piękności na świecie. Naszą rozmówczynią była Natalia Gryglewska, Miss Polonia z Częstochowy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj