StartSport

Częstochowianie nie zaliczyli dobrego występu na torze przy Olsztyńskiej

Oskar Polis za spowodowanie upadku w pierwszym swoim starcie został wykluczony do końca zawodów za niesportowe zachowanie. A więc dla porządku Torunianie na pierwszym, na drugim żużlowcy z Grudziądza, dalej Orzeł Łódź i na końcu Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa.

I. KS Toruń: 39+3 w biegu dodatkowym
9. Paweł Przedpełski (3,3,D,3,1) 10+3 w biegu dodatkowym
10. Łukasz Przedpełski (1,-,3,-,3) 7
11. Dawid Krzyżanowski (0,3,2,1,-) 6
12. Marcin Kościelski (2,1,-,-,2) 5
19. Oskar Fajfer (2,D,3,3,3) 11

II. MRGARDEN GKM Grudziądz: 39+0 w biegu dodatkowym
5. Hubert Łęgowik (3,3,3,2,3) 14+taśma w biegu dodatkowym
6. Mikołaj Curyło (3,2,2,2,2) 11
7. Mike Trzensiok (3,3,2,3,1) 12
8. Mateusz Danielewicz (1,0,0,NS,1) 2

III. KŻ Orzeł Łódź: 31
13. Szymon Grobelski (1,2,1,1,1,3,1) 10
14. Sebastian Niedźwiedź (1,0,2,3,1,1,2) 10
15. Ernest Koza (gość) (2,1,1,3,2,2) 11
16. brak zawodnika

IV. Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa: 11
1. brak zawodnika
2. Oskar Polis (W,W,W,W) 0
3. Przemysław Portas (2,2,0,1,1,2,U) 8
4. Adrian Woźniak (W,0,1,2,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. Łęgowik, Kościelski, Niedźwiedź, Woźniak (D)
2. Curyło, Portas, Grobelski, Krzyżanowski
3. P. Przedpełski, Koza, Danielewicz, Polis (W)
4. Trzensiok, Portas, Ł. Przedpełski, Niedźwiedź
5. P. Przedpełski, Curyło, Koza, Woźniak
6. Łęgowik, Fajfer, Koza, Portas
7. Trzensiok, Grobelski, Kościelski, Polis (W)
8. Krzyżanowski, Niedźwiedź, Woźniak, Danielewicz
9. Ł. Przedpełski, Woźniak, Grobelski, Danielewicz
10. Niedźwiedź, Trzensiok, Portas, P. Przedpełski (D)
11. Łęgowik, Krzyżanowski, Grobelski, Polis (W)
12. Koza, Curyło, Portas, Fajfer (D)
13. Fajfer, Portas, Niedźwiedź, Danielewicz (W)
14. Trzensiok, Koza, Krzyżanowski, Woźniak
15. Fajfer, Curyło, Niedźwiedź, Danielewicz (NS)
16. P. Przedpełski, Łęgowik, Grobelski, Woźniak
17. Grobelski, Kościelski, Danielewicz
18. Ł. Przedpełski, Curyło, Grobelski
19. Fajfer, Niedźwiedź, Trzensiok, Woźniak
20. Łęgowik, Koza, P. Przedpełski, Portas (U)

Bieg dodatkowy o miejsca 1-2:
21. P. Przedpełski, Łęgowik (T)

Zostaw komentarz