Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Aleje – tu się dzieje: zabawowe miejsca oznaczone flagami

Facebook Twitter

„Aleje tu się dzieje” bardzo różnorodne i bogate w wydarzenia w tym tygodniu. Co czeka nas w plenerze w najbliższych dniach? "To np. dwa wyjątkowe koncerty" - zdradza Magdalena Woch z Urzędu Miasta w Częstochowie.

Cały tydzień w „Aleje – tu się dzieje” przyniesie bardzo wiele atrakcji, 4 czerwca koncert wyjątkowego tria: Michał Rorat, Krzysztof Drynda i Sebastian Janik zaprezentują nam przed Resto&Cafe 29 standardy muzyki rozrywkowej. W repertuarze usłyszymy między innymi utwory Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy i Grzegorza Turnaua, a to tylko niektóre atrakcje.

Polecamy jeszcze we wtorek (4.06.) o 20.00. Warto zarezerwować czas także na muzyczne spotkanie w środę (5.06.):

W środę 5 czerwca o godzinie 19.30 przed restauracją Dobry Rok wystąpi zwycięzca 12. finału telewizyjnej Szansy na sukces – Michał Gasz. To artysta wyjątkowy, zresztą koncert też zapowiada się wyjątkowo, towarzyszyć muzykowi będą Michał Rorat i Adam Rybak.

W środę (5.06.) tradycyjnie już od 18.00 do 22.00 na Placu Biegańskiego będzie można posłuchać w strefie chilloutu muzykowania Kacpra Kapsy i jego gości. Wstęp oczywiście wolny. Miejsca wszystkich imprez w Alejach zostały oznaczone specjalnymi flagami.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024