Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W niedzielę (31.07) piknik charytatywny dla Kubusia Szwagruka. Będzie loteria fantowa, a do wygrania m.in. trampolina

Facebook Twitter

Nie pozostajemy obojętni na apele naszych słuchaczy. Tym razem o pomoc w nagłośnieniu ważnej imprezy zgłosili się do nas mieszkańcy Prusicka. W najbliższą niedzielę (31.07) odbędzie się tam piknik charytatywny.

fot. siepomaga.pl/kubus-szwagruk

Organizatorzy liczą na zebranie pokaźnej sumy pieniędzy, która będzie przeznaczona na leczenie 3-letniego mieszkańca Nowej Brzeźnicy. Kuba Szwagruk choruje na wrodzoną, skomplikowaną wadę serca. Szansą na uratowanie chłopca jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i operacja w klinice w Bostonie. Do uzbierania pełnej kwoty potrzebne jest jeszcze 800 tys. złotych.. Czasu jest coraz mniej. Warto zatem zajrzeć w niedzielę do Prusicka:

Adam Zasępa: Będzie piknik charytatywny, na którym będzie można kupić dużo fajnych, smacznych rzeczy do jedzenia oraz dużo fantów, nagród. Później będzie loteria. Główne nagrody to trampolina, bony do restauracji. Zapraszamy do Prusicka, będzie koncert Guzowianek, imprezę będzie prowadził zespół Atest. Będzie pokaz straży pożarnej wydobycia z wraku, udzielenie pierwszej pomocy. Zabawa taneczna od godz. 19:00

– mówi Adam Zasępa.

Piknik rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:00

Organizatorzy zapraszają na boisko szkolne przy Szkole w Prusicku. Radio Jura też będzie na miejscu.

Link do zbiórki siepomaga.pl/kubus-szwagruk

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024