Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Urząd Miasta do odwołania wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów! Sprawy załatwicie elektronicznie lub telefonicznie

Facebook Twitter

Poniżej publikujemy treść komunikatu Urzędu Miasta dotyczący bezpośredniej obsługi interesantów. Urzędnicy nie przestaną pracować, ale sprawy będzie można załatwić wyłącznie drogą elektroniczną oraz telefoniczną.

Urząd Miasta Częstochowy dziś 13 marca (piątek) od godz. 13 do odwołania wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów. Wyjątkiem będzie referat zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Urząd oczywiście nadal pracuje by – w miarę możliwości – załatwiać sprawy mieszkańców drogą elektroniczną i telefoniczną.

Decyzja podyktowana jest dynamicznym wzrostem zagrożenia koronawirusem i troską o zdrowie mieszkańców. W związku z tym władze miasta po decyzji o ograniczeniu obsługi interesantów były zmuszone podjąć decyzję o zamknięciu UM dla osób z zewnątrz.

Decyzja dotyczy wszystkich jednostek urzędu, w tym głównych budynków przy ul. Śląskiej i Waszyngtona, wyjątkiem jest referat zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Focha.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, spowodowane stanem wyższej konieczności i liczymy na zrozumienie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024