Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Teatr Kamienica w Częstochowie: „Kochanie zrób mi dziecko”. Mamy bilety na spektakl

Facebook Twitter

W klubie Politechnik w Częstochowie będzie można zobaczyć najnowszy spektakl Teatru Kamienica pod tytułem "Kochanie zrób mi dziecko". Na scenie Akademickiego Centrum Kultury już za tydzień, we wtorek (10.10) o 19.00 zobaczymy Katarzynę Ankudowicz i Marcina Perchucia. "Kochanie zrób mi dziecko" to sztuka pełna czeskiego humoru autorstwa Mirko Stiebera.

„Kochanie zrób mi dziecko” autorstwa Mirko Stiebera, to pełna czeskiego humoru, wzruszająca opowieść, która ukazuje, że nawet najbardziej zwariowany pomysł na życie może okazać się tą właściwą drogą. Szara codzienność lat 70., dworzec kolejowy i przeraźliwie głośne pociągi, a w tym wszystkim zupełnie niedoskonali oni: mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach oraz zaskakująco abstrakcyjna propozycja.

Dwoje obcych sobie ludzi dzieli w zasadzie wszystko, łączy życiowa nieporadność i samotność, a także wspólne marzenie. Każde z nich chce po prostu zaznać odrobiny zwykłego szczęścia – tylko czy jest ono w ich zasięgu? I czy uda się połączyć zupełnie odmienne spojrzenia na życie? Sztuka, w której nic nie jest oczywiste. Pytania mnożą się, absurd miesza z realizmem, a jawa ze snem, tworząc fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość.

Słuchajcie programu popołudniowego w Radiu Jura, będzie można zdobyć bilety na ten spektakl.

Bilety można kupić TUTAJ

Wydarzenie na FB

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj