Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Święta na lodzie

Facebook Twitter

Częstochowskie lodowisko oraz ślizgawka na placu Biegańskiego będą czynne w okresie świąt i Nowego Roku. Dzieci i młodzież, którzy już cieszą się wolnymi dniami mogą korzystać z namiastki zimowego szaleństwa mieście, bo śniegu nadal brak.

Zarządzający sztucznym lodowiskiem i ślizgawką przed Ratuszem MOSiR wprowadza korekty i zmiany godzin dostępności obiektów. W Wigilię będzie można się ślizgać od godz. 10.00 rano na placu, pół godziny później będzie otwarte również lodowisko, obydwa punkty będą otwarte dla łyżwiarzy w środę do godz. 15.00.

W pierwszy dzień świąt dwa obiekty będą zamknięte, za to już 26 grudnia zapraszają ponownie od godziny 15.00 do odwiedzin. Przy Boya-Żeleńskiego można jeździć na łyżwach nawet do 20.30. Podobnie jak w Wigilię zostaną skrócone godziny pracy MOSiR-u w wieczór sylwestrowy, a w Nowy Rok ślizgawki zostaną otwarte od 15.00.

Oby tylko dopisała pogoda, by warunki do ślizgów były dobre idealny jest kilkustopniowy mróz, a największym problemem dla jeżdżących po lodzie może być padający deszcz.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024