Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Siatkarskie emocje w ten weekend w Częstochowie

Facebook Twitter

W sobotę (09.11) na kibiców siatkówki w Częstochowie czekają podwójne emocje. W meczu 9 kolejki Krispol 1 Ligi siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa podejmą we własnej hali drużynę SMS PZPS I Spała. Siatkarki KS Galeria Jurajska Częstochowianki zagrają w meczu 8 kolejki 1 Ligi Kobiet z Budowlanymi Toruń.

Obie częstochowskie drużyny wydają się być faworytami sobotnich spotkań. Rywale siatkarzy Norwida wygrali w tym sezonie zaledwie 1 spotkanie, zajmują 13 pozycję w tabeli. Dorobek punktowy naszych siatkarzy również nie zachwyca, ale w konfrontacji we własnej hali zrobią wszystko by sięgnąć po 3 punkty. Początek meczu w Hali przy ul. Jasnogórskiej o godzinie 17.00.
Siatkarki Budowlanych Toruń w tym sezonie nie odniosły jeszcze żadnego zwycięstwa i z dorobkiem 2 punktów zajmują przedostatnie miejsce w tabeli ligowej. Nasze zawodniczki są na pewno podbudowane ostatnim wyjazdowym zwycięstwem za 3 punkty w Gliwicach. Liczymy na podobny wynik w sobotę. Początek meczu w Hali Sportowej Częstochowa o godzinie 19.00, wstęp wolny.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023