Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ryszard Majer ponownie senatorem. Trzeci raz z rzędu

Facebook Twitter

Ryszard Majer po raz trzeci wybrany został senatorem ziemi częstochowskiej. - To efekt mojej pracy społecznej - mówi nam polityk PiS.

Ryszard Majer

Koalicja Obywatelska zdobyła jeden dodatkowy mandat w okręgu wyborczym nr 28, będzie mieć dokładnie tyle samo posłów z Częstochowy i regionu co Prawo i Sprawiedliwość. W Senacie będzie inaczej. W Częstochowie mandat senatora zdobył ponownie Wojciech Konieczny z Lewicy, w powiatach Ryszard Majer z PiS.

Ryszard Majer:  Moje osobiste oparcie w powiatach okołoczęstochowskich to wynik pracy, wynik jednej kadencji, kolejnej kadencji, bo przecież osiem lat jestem tutaj senatorem. Tak mi się wydaje. Po raz pierwszy senator obejmuje trzeci raz z rzędu kadencje, także to jest na pewno duży sukces, ale to też jest wynik przekonań mieszkańców, że to, co Prawo i Sprawiedliwość robiło dla Polski, było dobre, było słuszne. To był dobry kierunek bezpieczeństwa Polaków.

Jak mówi senator Ryszard Majer, pracował jako senator już dwie kadencje, zawsze pamiętając o sprawach społecznych dla mieszkańców w Częstochowie i regionie.

Ryszard Majer: Moja działalność społeczna i to, że funkcjonuję w obszarze polityki społecznej, moja działalność na rzecz mieszkańców, wsparcie Uniwersytetu Częstochowskiego – jednostki ponadlokalnej, bo on jest w mieście, ale tak naprawdę działa na cały region częstochowski – to są te elementy, które mieszkańcy ziemi Częstochowskiej pozytywnie ocenili, dając mi mandat zaufania. Nadzieję będę bardzo godnie reprezentował. Szykujemy się prawdopodobnie do roli opozycji, ale konstruktywnej.

Senator Ryszard Majer z PiS, w powiatach częstochowskim, kłobuckim, myszkowskim i lublinieckim wyprzedził rywali w wyborach i zebrał ponad 73 300 głosów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj