Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rozkład jazdy nowej komunikacji w Olsztynie w specjalnej aplikacji

Facebook Twitter

O której przyjedzie autobus i czy są jakieś opóźnienia. - To można sprawdzić dzięki m.in. specjalnej aplikacji, która "śledzi" lokalizację autobusów. Takie udogodnienia wdrożone zostały w Gminie Olsztyn, gdzie od 1 sierpnia kursuje darmowa nowa komunikacja autobusowa.

fot. facebook.com/Jurajska-Gmina-Olsztyn

Faktycznie takie udogodnienia już funkcjonują. Wystarczy wpisać w przeglądarkę adres – KiedyPrzyjedzie.pl. To innowacyjny system dynamicznej informacji pasażerskiej. Zapewnia podróżnym dostęp do informacji o rzeczywistych godzinach przyjazdu autobusów na wybrane przystanki, a w razie wystąpienia utrudnień w ruchu, w aplikacji pojawi się komunikat o ewentualnych opóźnieniach.
To wszystko można śledzić poprzez stronę internetową lub pobierając bezpłatną aplikację mobilną na telefony komórkowe. Warto też przypomnieć, że pasażerowie mogą również sprawdzać „na żywo” lokalizację autobusów linii 58- które kursują do Olsztyna , poprzez aplikację wdrożoną z kolei przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie. „Live MPK” jest systemem informacji pasażerskiej dostępnym na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Wystarczy wejść na stronę live.mpk.czest.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj