Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Puchar Polski w Skokach do Wody na basenie KB

Facebook Twitter

Częstochowska pływalnia KB będzie miejscem rywalizacji młodych skoczków do wody w ramach rozgrywanego u nas Grand Prix Polski. Zapowiada się cały weekend efektownych zmagań „małych” zawodników. To dyscyplina, która w mieście wciąż zyskuje na popularności. skoki1903 Mówi szef zawodów i trener Mariusz Reczulski z Klubu Efekt z którym rozmawiał Mariusz Osyra. Zawody potrwają od 29 […]

Częstochowska pływalnia KB będzie miejscem rywalizacji młodych skoczków do wody w ramach rozgrywanego u nas Grand Prix Polski. Zapowiada się cały weekend efektownych zmagań „małych” zawodników. To dyscyplina, która w mieście wciąż zyskuje na popularności.

Mówi szef zawodów i trener Mariusz Reczulski z Klubu Efekt z którym rozmawiał Mariusz Osyra. Zawody potrwają od 29 do 31 marca. Spodziewamy się na listach startowych blisko stu skoczków. Nasza częstochowska kadra również notuje coraz lepsze wyniki. Pochwali się podczas zawodów przygotowaniem.

Do uczestnictwa i kibicowania w zawodach Pucharu Polski w Skokach do Wody na basenie KB przy al. Niepodległości zachęcał Mariusz Reczulski z Klubu Efekt Częstochowa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lutego 2024