Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przetarg na prace w schronisku dla zwierząt. Chodzi o boksy dla chorych zwierząt

Facebook Twitter

Kto wyremontuje pawilon, w którym przebywają leczone psy? Jest przetarg na dostosowanie obiektu do wymogów rządowego rozporządzenia. Chodzi o parterowy pawilon kwarantanny (oznaczony jako 13 B) z boksami po obu stronach korytarza oraz pomieszczeniem do pielęgnacji zwierząt. Do wymiany idzie posadzka i grzejniki, pojawia się nowe ścianki działowe, by wydzielić nowe, większe boksy.

Zbiórka dla zwierząt z częstochowskiego Schroniska przy ul. Gilowej
fot. czestochowa.pl

Przetarg na prace w schronisku dla zwierząt

Posadzki w boksach oraz w ciągu komunikacyjnym zostaną zatem wymienione. Zainstalowane będzie ogrzewanie podłogowe. Boksy i ciągi komunikacyjne będą odwodnione. Do wymiany pójdą grzejniki elektryczne w pomieszczeniu gospodarczym i oświetlenie wewnętrzne. Wykonana będzie izolacja przeciwwodna w strefie przyziemia. Trzeba będzie też postawić nowe ściany działowe i wydzielić dwa większe boksy – właśnie celem spełnienia wymagań rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie schronisk.

Jeśli przetarg uda się sprawnie rozstrzygnąć, wyłoniona w nim firma będzie miała na wykonanie tych prac trzy miesiące od daty zawarcia umowy.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023