Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ponad 1 kilogram narkotyków nie trafi na rynek

Facebook Twitter

Pod koniec kwietnia operacyjni z Częstochowy zatrzymali na gorącym uczynku handlarza narkotyków. Diler „wpadł” na terenie gminy Blachownia, gdzie spotkał się z dwoma mężczyznami, którym miał sprzedać zakazane substancje.Policjanci znaleźli przy nim haszysz i PCP (fencyklindynę).

Podczas przeszukania auta 32-latka kryminalni znaleźli kolejne porcje haszyszu i PCP oraz marihuanę. Jak się okazało, narkotyki posiadał nie tylko przy sobie. Mundurowi znaleźli je także w jego mieszkaniu i w lesie, gdzie były ukryte w zakopanej pod ziemią plastikowej beczce. Na jej trop wpadł policyjny pies. W sumie policjanci zabezpieczyli prawie 1 kg narkotyków, które docelowo miały trafić na częstochowski czarny rynek. Decyzją sądu, najbliższe 2 miesiące diler spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z komendy w Częstochowie trafili również na trop innych osób, które brały udział w dystrybucji narkotyków uzyskanych od 32-latka. Kryminalni zatrzymali mężczyzn, którzy wymieniali się „towarem” w jednym z mieszkań w Częstochowie. W wyniku przeszukania znaleziono ponad 200 działek dilerskich marihuany, haszyszu, fencyklidyny oraz wagę elektroniczną. Sprawa jest nadal rozwojowa i śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj