Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Policja w Częstochowie: Poszukiwany listem gończym mężczyzna udawał, że nie ma go w domu

W Częstochowie policjanci z referatu poszukiwań i identyfikacji osób wydziału kryminalnego zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna, ukrywający się w swoim mieszkaniu, nie zamierzał dobrowolnie otworzyć drzwi, mimo ewidentnych dowodów na jego obecność w środku.

Policja w Częstochowie
fot.Policja w Częstochowie

Szacowany czas czytania: 00:45

Policja w Częstochowie wytropiła 37-latka

Zdarzenie miało miejsce, kiedy kryminalni z częstochowskiej komendy, realizując swoje obowiązki, zapukali do drzwi mieszkania, w którym miał przebywać poszukiwany. Pomimo jasnych sygnałów, że wewnątrz znajduje się ktoś, drzwi pozostały zamknięte. Policjanci, nie mając innego wyjścia, zdecydowali się na siłowe wejście do lokalu. Ta decyzja okazała się słuszna, gdyż w środku zastali ukrywającego się 37-latka.

Mężczyzna ten był poszukiwany za poważne przestępstwa, w tym kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie aktywnego zakazu sądowego. Za swoje czyny został skazany na karę 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

REKLAMA