Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Planujesz wizytę w jednym z częstochowskich urzędów 2 maja? Sprawdź godziny przyjmowania interesantów

Facebook Twitter

Wtorek 2 maja to dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, nie jest to jednak czerwona kartka w kalendarzu. Sprawdziliśmy czy tego dnia urzędy w Częstochowie funkcjonują bez zmian? Czy lepiej przełożyć wizytę po majówce?

programy zdrowotne dla mieszkańców Częstochowy

Godziny przyjmowania interesantów w częstochowskich urzędach

Częstochowski magistrat między majowymi świętami pozostanie otwarty dla interesantów. Mieszkańcy załatwią wszystkie pilne sprawy w wydziałach, które mają bezpośrednią obsługę klientów. Okienka będą otwarte krócej 2 maja, jedynie w Wydziale Spraw Obywatelskich. Będzie obsługiwał częstochowian do godziny 15.30. Zwykle we wtorki Referat Komunikacji oraz Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności, pracują dłużej, czyli do godziny 17.00.

Bez zmian, a więc do 15.30 – 2 maja czynne jest Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Urząd Skarbowy również pracuje w standardowych godzinach, obsługa klientów potrwa tu do 14.30, pamiętajcie że to ostatni dzień na roczne PITy.

Inne urzędy

Jeszcze ważna informacja dla przyszłych kierowców. We wtorek 2 maja, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego będzie nieczynny. Taką zmianę zapowiedziała dziś dyrekcja WORD-u.

Jeśli zaplanowałeś we wtorek załatwienie sprawy w Urzędzie Miejskim w Blachowni, to musisz przełożyć plany na czwartek. Zgodnie z wydanym przez Burmistrz Blachowni Sylwię Szymańską Urząd Miejski będzie 2 maja nie czynny. Dyżur będą pełnić jedynie pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego (w godz. 7.00 – 15.00).

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj