Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zamknięty urząd miasta. Które instytucje jeszcze mają przedłużony weekend? Sprawdź

Facebook Twitter

13 listopada - w poniedziałek - będzie zamknięty Urząd Miasta. Nie planujcie na ten dzień załatwiania urzędowych spraw. Jak pracują inne instytucje w mieście? Gdzie będzie przedłużony weekend?  

Zamknięty urząd miasta w Częstochowie

13 listopada – w poniedziałek – częstochowski magistrat pozostanie nieczynny, nie planujcie na ten dzień załatwiania urzędowych spraw. Jak pracują inne instytucje w mieście? Gdzie będzie przedłużony weekend?

Zamknięty urząd miasta – kto jeszcze bierze w poniedziałek wolne za 11 listopada?

W poniedziałek nie kierujemy się do Urzędu Miasta. Pracownicy odbierają wówczas dzień wolny za 11 listopada. Wyjątkiem jest Referat ds. Rejestracji Zgonów Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Focha, który będzie w poniedziałek pełnił dyżur.

Z kolei ZUS i sala obsługi interesanta w poniedziałek pracuje normalnie, wszelkie sprawy dotyczące emerytur czy składek możemy zgłosić w siedzibie przy ul. Dąbrowskiego.

Starostwo pracuje, basen też czynny

Tego dnia jak zwykle pozostanie otwarte dla interesantów Starostwo Powiatowe, ale dzień później 14 listopada możliwe są utrudnienia i przerwy w pracy. We wtorek zaplanowane są przy Sobieskiego zmiany techniczno-organizacyjne. Warto wybrać inny termin wizyty w tym urzędzie. Z kolei MOSiR poinformował, że zaprasza nawet w Święto Niepodległości.

W sobotę 11 listopada, mimo czerwonej kartki w kalendarzu, czynny pozostanie zarówno Park Wodny jak i miejskie pływalnie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj