Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

OPK Gaude Mater poleca się na weekend

Facebook Twitter

Znany reportażysta i twórca internetowy Rafał Hetman będzie gościem ośrodka Gaude Mater, gdzie spotka się z czytelnikami. To już w piątek (20.01.) o godz. 19.00.

fot facebook.com/opkgaudemater

Będzie więcej m.in. o dwóch wydanych przez Wydawnictwo Czarne tytułach, ale też sporo na temat historii:

Robert Jasiak: 20 stycznia warto spędzić w OPK Gaude Mater, bo w naszym ośrodku Państwa gościem będzie Rafał Hetman. Jest to spotkanie autorskie które poprowadzi Sławomir Domański, wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, a będziemy mówić o dwóch książkach Pana Rafała „Izbica, Izbica” i „Las zbliża się powoli” – o trudnych losach narodu polskiego o którym też trzeba mówić, więc myślę, że dla wszystkich fanów historii to wyjątkowe spotkanie.

Kolejne spotkanie w cyklu Literacki Piątek poleca Robert Jasiak, dyrektor Ośrodka Promocji Kultury w Częstochowie. Dzień później (21.01.) czyli w sobotę po 17.00 swoją malarską twórczość zaprezentuje Justyna Warwas:

Robert Jasiak: Nasza częstochowska artystka Justyna Warwas zaprasza na swój wernisaż, który odbędzie się 21 stycznia, także zapraszam już teraz bardzo serdecznie. Wstęp na to wydarzenie jest też bezpłatne i będzie można zobaczyć najnowsze prace z cyklu „Wieloświat”.

OPK Gaude Mater poleca wernisaż, na wystawę prac udostępnia w kolejnych dniach swoje sale wystawowe.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023