Na basenie przy alei Niepodległości już trwają prace remontowe [WIDEO]
Obiekt jest nieczynny od września i przechodzi gruntowny remont oraz termomodernizację. Planowo basen ma zostać z powrotem oddany do użytku w III kwartale 2018 roku.
Szacowany czas czytania: 00:02