Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Na basenie przy alei Niepodległości już trwają prace remontowe [WIDEO]

Obiekt jest nieczynny od września i przechodzi gruntowny remont oraz termomodernizację. Planowo basen ma zostać z powrotem oddany do użytku w III kwartale 2018 roku.

Szacowany czas czytania: 00:02

REKLAMA