Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kto się nie urlopuje i pracuje, planuje tylko krótki wypoczynek – a jaki? Podpowiadają Częstochowianie [SONDA]

Facebook Twitter

Trwa okres urlopowy, ale poza uczniami nikt nie może cieszyć się aż tak długim wypoczynkiem. Dlatego w poszukiwaniu letnich atrakcji częstochowianie planują krótkie wyjazdy w trakcie kolejnych weekendów.

Planuję wyskoczyć za miasto, odwiedzić rodzinę. Tu w okolicy mamy fajne miejsca, gdzie możemy odpocząć na łonie natury. Coś blisko miasta będziemy wymyślać. Nie ma konkretnego planu. Idziemy spontanicznie.

Trzeba wybrać się na basen.

Mam taką pracę, że pracuję tylko w weekendy. Pozostałe dni wychowuje dzieci. Mąż jeździ z dziećmi na rowerach, dziewczyny jeżdżą na rolkach, na deskorolkach.

Jak usłyszeliśmy od przechodniów w mieście, ktoś musi pracować, aby ktoś mógł odpoczywać. Pojawiają się jednak rozmaite pomysły, aby w trakcie wakacji jednak odpocząć po pracy:

Chyba do parku, tam można się udać i odpocząć.

Nie mam pojęcia. Jest tak wszystko pozamykane, że ciężko coś wymyślić. Chciałoby się iść na basen, ale człowiek się bardzo zniechęca.

Książka, rower. Lubię pobliskie wycieczki na rowerze. 

Z dziećmi jakieś lody, rowery.

Patrząc po moich rodzicach i po mnie to raczej się jedzie gdzieś nad wodę, jakiś Aquapark, baseny.

W czasach pandemii musimy kombinować, ale Polak jest kreatywny, na pewno coś wymyśli.

Tyle podpowiadają częstochowianie, którzy nie mają urlopu, a na wypoczynek mogą przeznaczyć tylko pojedyncze dni. To my jeszcze podpowiadamy, że można pobiwakować na zielonych terenach. Skorzystajcie z dobrej pogody, choćby na krótki odpoczynek.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj