Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kłobuccy policjanci prowadzą poszukiwania 37-letniego mieszkańca Kłobucka

Facebook Twitter

Łukasza Pniak ostatni raz widziany był w Jaworznie w dniu 11 lipca 2022 około godziny 13:00. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku.

Kontakt telefoniczny 47 85 822 00 bądź e-mailowy: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Wczoraj 14 lipca 2022 roku policjanci z KPP w Kłobucku otrzymali informację o zaginięciu 37-letniego Łukasza Pniak mieszkańca Kłobucka, który w ostatnim czasie przebywał na terenie śląska w miejscowości Jaworzno.

Ostatni raz rodzina nawiązała kontakt z zaginionym poprzez rozmowę telefoniczną w dniu 11 lipca 2022 w około godziny 13:00. Podczas rozmowy Łukasz Pniak poinformował, że przebywa w Jaworznie. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Łukasz Pniak ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, ciemne dresowe spodnie, nie posiadał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów.

fot. klobuck.policja.gov.pl

Rysopis zaginionego: wzrost 185 cm, sylwetka krępa, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy piwne, uszy małe- przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: na całej głowie liczne blizny pooperacyjne, na prawym podudziu duża blizna po zabiegu operacyjnym.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Źródło: policja.klobuck.gov.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024