Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Chcesz zostać ratownikiem górskim? GOPR Beskidy zaprasza do udziału w egzaminie

Facebook Twitter

Chcesz dołączyć do elitarnej grupy ratowników górskich? Grupa Beskidzka GOPR zaprasza do udziału w egzaminie wstępnym, który odbędzie się 13-14 stycznia 2024 roku.

GOPR Beskidy Warunki w Beskidach

GOPR Beskidy ogłasza nabór na egzamin wstępny

Miejsce egzaminu to Szczyrk, a zakres sprawdzanych umiejętności obejmuje narciarstwo i topografię. W zależności od warunków kandydaci mogą także być sprawdzani pod kątem przejścia skiturowego w rejonie Pilska.

Kandydaci do Grupy Beskidzkiej GOPR muszą wykazać się nie tylko umiejętnościami, ale i kondycją. Wymagane jest potwierdzenie przejścia kondycyjnego na trasie CSR Szczyrk (ul. Dębowa 2) – Skrzyczne w limicie 1 godziny. Potwierdzenie to powinno być załączone do formularza zgłoszeniowego w postaci pliku GPX.

Czas na zgłoszenia upływa 7 stycznia, więc jeśli marzysz o pracy w GOPR, nie zwlekaj. Wszystkie niezbędne informacje oraz pełną treść komunikatu o egzaminie znajdziesz na stronie internetowej – TUTAJ.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z szefem wyszkolenia GB GOPR, Maciejem Stanisławskim. Możesz to zrobić mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 695-340-840.

Pamiętaj, że praca w GOPR to nie tylko przygoda, ale przede wszystkim służba innym. Jeśli jesteś gotowy na to wyzwanie, zgłoś się na egzamin.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024