Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skarbówka licytuje samochody

Facebook Twitter

W salonie albo w na portalu aukcyjnym. Można też osobiście - od sprzedawcy - tak zazwyczaj kupujemy samochody.

fot. succo/pixabay.com

Okazuje się jednak, że luksusowe BMW, Astona Martina, czy Jaguara można kupić np. na licytacji ogłoszonej przez Izbę Administracji Skarbowej w Katowicach.

Naczelnik I Urzędu Skarbowego Częstochowy organizuje licytację samochodów osobowych znanych marek światowych. Na tę licytację trafiło łącznie 23 sztyki samochodów. Licytacja cieszy się ogromną popularnością a w zasadzie zainteresowaniem, ponieważ znajdują się tam tak znane marki jak Mercedes, Volvo, BMW, Lexus, ale także Jaguar . Cena wywoławcza pojazdu podczas pierwszej licytacji wynosi 3/4 wartości rynkowej. 

Licytacja samochodów, trwa od wczoraj i prowadzona jest jeszcze dzisiaj. Warto jednak pamiętać, że Urząd Skarbowy to nie samochodowy salon i zasady zakupu czy ewentualnej gwarancji, są tutaj inne…

Warto tutaj przypomnieć albo i zaznaczyć, że Urząd Skarbowy nie odpowiada za wady ukryte licytowanych samochodów. Przed rozpoczęciem licytacji osoby zainteresowane będą mogły oglądać te pojazdy na parkingu. Wszelkie informacje dotyczące tych pojazdów znajdują się w obwieszczeniach o licytacji, które są dostępne na stronach internetowych. 

– informowała Grażyna Kmiecik z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj