Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zdobądź wyjątkowy kalendarz w Radiu Jura! [KONKURS]

Facebook Twitter

Stowarzyszenie Daj mi Czas wydało wyjątkowy kalendarz na 2024 rok. Jego uroczysta prezentacja odbyła się w poniedziałek (30.10) w sali kina Iluzja w Miejskiej Galerii Sztuki. Mamy kilka egzemplarzy dla słuchaczy Radia JURA.

Zdobądź wyjątkowy kalendarz w Radiu Jura! [KONKURS]

Wyjątkowy kalendarz stowarzyszenia Daj mi czas

Kalendarz „wnętrzoSłowa 2024” to efekt pracy wyjątkowych modelek i modeli – osób ze spektrum autyzmu, ich bliskich, fotografa Damiana Drewniaka. Zaangażowany był także były siatkarz Piotr Gruszka oraz jego żona Aleksandra.

Zdobądź wyjątkowy kalendarz w Radiu Jura! [KONKURS]

Kalendarz wnętrzoSłowa 2024 już możecie kupić w kilku punktach na terenie Częstochowy. Ich ilość jest ograniczona, a dochód z ewentualnej sprzedaży wesprze podopiecznych Stowarzyszenia Daj mi Czas oraz jego działalność.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem, zdobyliśmy kilka egzemplarzy, które z radością Wam wręczymy. Co zrobić by zdobyć jeden z nich?

Zdobądź wyjątkowy kalendarz w Radiu Jura!

Skoro kalendarz dotyczy przyszłego roku, korzystając z formularza konkursowego poniżej, napiszcie do nas, jakie macie plany na nowy rok! Zabukowane narty na Słowacji? Koncert Taylor Swift? Pochwalcie się swoimi planami na rok 2024!

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ, KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY.

Konkurs w popołudniowym programie Radia Jura! Słuchajcie nas uważnie na 93,8 fm.

Więcej o akcji i samym kalendarzu przeczytajcie poniżej:

Z kolei o premierze piszemy tutaj:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj