StartWiadomość dnia Wiadomości

Wybory parlamentarne 2015. Oto listy kandydatów z naszego regionu!

KANDYDACI SEJM:

Okręg wyborczy w wyborach do Sejmu nr 28, siedziba OKW: Częstochowa

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Szymon Stanisław GIŻYŃSKI – poseł na Sejm RP, Częstochowa, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  2. Lidia Ewa BURZYŃSKA – nauczyciel, Skrzydlów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  3. Mariusz Wiesław TREPKA – przedstawiciel władzy samorządowej, Moczydło, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  4. Andrzej Janusz GAWRON – przedsiębiorca, Kochanowice, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  5. Jerzy Bogdan SĄDEL – poseł, Zajączki Drugie, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  6. Krzysztof Józef JANUS – przedstawiciel władzy samorządowej, Częstochowa, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  7. Konrad Zygmunt GŁĘBOCKI – nauczyciel akademicki, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  8. Jolanta Stefania KORAL – laborant, Żarki, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  9. Jerzy Stanisław NOWAKOWSKI – przedstawiciel władzy samorządowej, Częstochowa, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  10. Mariusz Tomasz CHUDZICKI – nauczyciel akademicki, Mykanów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  11. Iwona Helena MŁODKOWSKA-PRZEPIÓROWSKA – archeolog, Tylin, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  12. Monika FAJER – kuśnierz, Częstochowa, Członek partii Solidarna Polska
  13. Dorota Ewa KORZONEK – pielęgniarka, Kuleje, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  14. Jakub Krzysztof MICHALSKI – historyk, Częstochowa, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Izabela Dorota LESZCZYNA – sekretarz stanu, Częstochowa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  2. Halina Leokadia ROZPONDEK – bibliotekoznawca, Częstochowa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  3. Grzegorz Czesław SZTOLCMAN – lekarz, Częstochowa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  4. Artur Jacek KONIECZNY – inżynier budownictwa, Iwanowice Duże, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  5. Marta Maria SALWIERAK – menedżer, Częstochowa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  6. Jadwiga Stanisława SKALEC – nauczyciel, Żarki, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  7. Wojciech Mateusz MERCIK – prawnik, Boronów, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  8. Joanna Ewa REKWIREWICZ – urzędnik, Częstochowa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  9. Zdzisław Józef PACHURA – urzędnik, Lubliniec, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  10. Mariusz Andrzej ZACZKOWSKI – przedsiębiorca, Myszków, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  11. Iwona Józefa SADEK – leśnik, Wręczyca Wielka, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  12. Jacek Wojciech BADORA – przedsiębiorca, Rększowice, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  13. Waldemar Krzysztof LISOWSKI – inżynier zarządzania, Częstochowa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  14. Marzena Monika MANISZEWSKA – inżynier zarządzania, Bystrzanowice, Członek partii Platforma Obywatelska RP

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

  1. Jarosław Marcin SOJA – doradca podatkowy, Pruszków, Członek partii Partia Razem
  2. Magdalena Mirella ŻOŁNOWSKA – księgowa, Krzepice, Członek partii Partia Razem
  3. Martin SACZEK – specjalista do spraw marketingu i handlu, Kołaczkowice, Członek partii Partia Razem
  4. Adela Janina GONERA – pielęgniarka, Częstochowa, Członek partii Partia Razem
  5. Ernest PIDZIK – nauczyciel historii, Częstochowa, Członek partii Partia Razem
  6. Monika Edyta KAŁA – technik dentystyczny, Krzepice, Nie należy do partii politycznej
  7. Marcin Juliusz ŚWIERCZ – specjalista do spraw komercjalizacji innowacyjnych technologii, Szarlejka, Członek partii Partia Razem
  8. Anna Barbara BOROWIEC – sekretarka medyczna, Brzeg, Nie należy do partii politycznej
  9. Łukasz Marek RESPONDEK – administrator systemów komputerowych, Pawonków, Członek partii Partia Razem
  10. Agnieszka Izabela RZADKIEWICZ – sprzedawca, Grabiny, Nie należy do partii politycznej
  11. Zbigniew AUGUSTYŃSKI – nauczyciel akademicki, Częstochowa, Członek partii Partia Razem

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

  1. Przemysław Paweł FICENES – politolog, Siedlec Duży, Członek partii KORWiN
  2. Jerzy Roland DUDEK – przedsiębiorca, Lusławice, Członek partii KORWiN
  3. Bartłomiej Przemysław DOBRZYNIEWICZ – przedsiębiorca, Częstochowa, Członek partii KORWiN
  4. Karolina Janina ŚWIĄCIK – handlowiec, Kłomnice, Nie należy do partii politycznej
  5. Sebastian Dariusz LIWOCH – historyk, Myszków, Nie należy do partii politycznej
  6. Jowita Magdalena KOSTRZEWSKA – technik obsługi ruchu turystycznego, Blachownia, Nie należy do partii politycznej
  7. Wojciech Bartosz ZALEWSKI – nauczyciel, Konieczki, Nie należy do partii politycznej
  8. Andrzej Marian LICHNOWSKI – przedsiębiorca, Częstochowa, Członek partii KORWiN
  9. Jacek Kamil PIETRZAK – pracownik fizyczny, Częstochowa, Członek partii KORWiN
  10. Anita Stanisława PYKA – przedsiębiorca, Herby, Nie należy do partii politycznej
  11. Agata Ewa GORZELAK – pedagog tańca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  12. Maciej Paweł HUTKIEWICZ – inżynier budownictwa, Poczesna, Nie należy do partii politycznej
  13. Patrycja Katarzyna KOMAR – biotechnolog, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  14. Piotr Dariusz MICHALAK – handlowiec, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Stanisław GMITRUK – wyższy urzędnik administracji publicznej, Częstochowa, Członek partii PSL
  2. Henryk KIEPURA – przedstawiciel władzy samorządowej, Złochowice, Członek partii PSL
  3. Krzysztof SMELA – przedstawiciel władzy samorządowej, Wierzchowisko, Członek partii PSL
  4. Anna Marta SOCHA-KORENDO – przedstawiciel władzy samorządowej, Jastrząb, Członek partii PSL
  5. Jacek Wawrzyniec KAPICA – wokalista, Koszęcin, Członek partii PSL
  6. Aleksandra BANASIAK – wiceprezes, Kalej, Członek partii PSL
  7. Bernadetta Barbara NIEMCZYK – emeryt, Olsztyn, Członek partii PSL
  8. Małgorzata Ewa GAŁUSZKA – kierownik biura, Myszków, Członek partii PSL
  9. Zuzanna GEILKE – emeryt, Glinica, Członek partii PSL
  10. Marcin Zdzisław ŚWIERCZYŃSKI – kierownik biura, Krzepice, Członek partii PSL
  11. Ola Zofia SZCZEPAŃSKA – emerytka, Kopalnia, Nie należy do partii politycznej
  12. Alicja Łucja GRZEGORCZYK – dyrektor domu pomocy społecznej, Dąbrowa Zielona, Członek partii PSL
  13. Bożena Urszula MOTŁOCH – kierownik biura, Ponik, Nie należy do partii politycznej
  14. Marcin Przemysław ADAMCZYK – wyższy urzędnik administracji publicznej, Częstochowa, Członek partii PSL

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

  1. Marek Paweł BALT – inżynier ekonomista, Częstochowa, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  2. Wojciech Jan KONIECZNY – lekarz, Częstochowa, Członek partii Polska Partia Socjalistyczna
  3. Danuta Krystyna MARZEC – pracownik naukowy, Częstochowa, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  4. Stanisław Marian DZWONNIK – nauczyciel, Rędziny, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  5. Adam Michał ZACZKOWSKI – specjalista ds funduszy europejskich, Myszków, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  6. Roman Bronisław MINKINA – urzędnik administracji publicznej, Kłobuck, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  7. Krzysztof Piotr ZIELIŃSKI – lekarz, Częstochowa, Członek partii „Zieloni”
  8. Aneta Agnieszka GLANC – pracownik administracyjny, Lubliniec, Nie należy do partii politycznej
  9. Zdzisław WOLSKI – lekarz, Częstochowa, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  10. Agnieszka Wioletta SKOREK – nauczyciel, Żarki, Nie należy do partii politycznej
  11. Łukasz Piotr WABNIC – politolog, Częstochowa, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  12. Magdalena Barbara GRĄDYS – pracownik administracji samorządowej, Kłobuck, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  13. Monika Iwona GAŁWA-WIDERA – pracownik naukowy, Częstochowa, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  14. Jacek Franciszek KASPRZYK – pedagog pracy, Częstochowa, Członek partii „Socjaldemokracja Polska”

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

  1. Tomasz Janusz JASKÓŁA – dyrektor generalny, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  2. Tomasz Ryszard LECHOWICZ – dyrektor projektów, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  3. Anna Maria SITAK – doradca finansowy, Kusięta, Nie należy do partii politycznej
  4. Bogusław Andrzej ORŁOWSKI – przedsiębiorca, Lubliniec, Nie należy do partii politycznej
  5. Bogusław Czesław NOWAK – nauczyciel, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  6. Ewa SZYMANEK – nauczyciel akademicki, Koniecpol, Nie należy do partii politycznej
  7. Michał Krzysztof BRZÓZKA – pracownik samorządowy, Kłobuck, Nie należy do partii politycznej
  8. Paweł SIWCZYŃSKI – technik handlowiec, Kłobuck, Nie należy do partii politycznej
  9. Marta Weronika HAMALA – przedsiębiorca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  10. Adam Ryszard BINKOWSKI – menadżer, Koszęcin, Nie należy do partii politycznej
  11. Mariusz KOTAS – technik mechanik, Złochowice, Nie należy do partii politycznej
  12. Violetta Ewa ANDRUSIEWICZ – nauczyciel, Poraj, Nie należy do partii politycznej
  13. Damian Kazimierz ROMANIEWICZ – konstruktor, Mokrzesz, Nie należy do partii politycznej
  14. Monika Klaudia BARTELAK – dyrektor sprzedaży, Radostków Kolonia, Nie należy do partii politycznej

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

  1. Anetta Barbara UJMA – politolog, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  2. Leszek SYKULSKI – nauczyciel akademicki, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  3. Paweł Jan JĘDRZEJEWSKI – adwokat, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  4. Jan Krzysztof BRONISZEWSKI – inżynier produkcji, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  5. Monika Elżbieta NOWAKOWSKA – logistyk, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  6. Sandra Agnieszka KAMIŃSKA – ekonomista, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  7. Cezary WOSIŃSKI – nauczyciel akademicki, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  8. Joanna Jadwiga SKRZESZOWSKA – technolog żywności, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  9. Dorota Agata BUGAJAK-SOKÓŁ – inspektor bhp, Bór Zajaciński, Nie należy do partii politycznej
  10. Maciej Stanisław BRYK – geodeta, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  11. Krzysztof Marek ŻELAZKIEWICZ – przedsiębiorca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  12. Magdalena Alina RUDLICKA – przedsiębiorca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  13. Mariusz Norbert BIAŁAS – adwokat, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

  1. Rafał Konrad GIL – przedsiębiorca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  2. Janusz Marcin KRYCZKA – przedsiębiorca, Chorzenice, Nie należy do partii politycznej
  3. Erendira Maria BARANOWSKA – pracownik biurowy, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  4. Piotr Sebastian BORCZYK – inżynier budownictwa, Myszków, Nie należy do partii politycznej
  5. Kamila Katarzyna MISZTA – technik budowlany, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  6. Katarzyna Małgorzata PIOTROWSKA – pracownik biurowy, Rudniki, Nie należy do partii politycznej
  7. Henryk Piotr JEZIOROWSKI – emeryt, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  8. Marcin Michał URLIK – kierowca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej

Lista nr 14: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”

  1. Norbert Konrad ZADORA – menadżer, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  2. Jakub Kamil PREDKO – serwisant elektronik, Hutki, Nie należy do partii politycznej
  3. Agnieszka Małgorzata ŁUCZAK – informatyk, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  4. Szymon Grzegorz GARBACZ – inżynier organizacji i planowania produkcji, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  5. Małgorzata Józefa SKALIK – technik handlowiec, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  6. Grzegorz Andrzej WYDMUCH – politolog, Zajączki Pierwsze, Nie należy do partii politycznej
  7. Joanna Danuta POŻARLIK – mechanik budowy maszyn, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  8. Bartosz Daniel DĄBROWSKI – geodeta, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  9. Agnieszka Maria SYNOWIEC – inżynier zarządzania produkcją, Zarębice, Nie należy do partii politycznej
  10. Wojciech Łukasz OMIOTEK – specjalista d/s rachunkowości, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  11. Katarzyna Dorota PRZYBYŁA – student, Huta Stara B, Nie należy do partii politycznej
  12. Krzysztof Mariusz KOŁACIŃSKI – specjalista d/s sprzedaży hurtowej, Częstochow, Nie należy do partii politycznej

KANDYDACI SENAT

Okręg wyborczy w wyborach do Senatu nr 68, siedziba OKW: Częstochowa

  1. Tomasz Stanisław BRYMORA, Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru, przedsiębiorca, Poraj, Nie należy do partii politycznej
  2. Łukasz Roch CUDAK, Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Rocha Cudaka, finansista, Koniecpol, Nie należy do partii politycznej
  3. Teofil Józef JANKOWSKI, Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, inżynier pożarnictwa, Warszawa, Nie należy do partii politycznej
  4. Andrzej KUBAT, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, lekarz, Własna, Członek partii PSL
  5. Jarosław Wacław LASECKI, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, manager, Myszków, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  6. Ryszard Bogdan MAJER, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, nauczyciel akademicki, Częstochowa, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  7. Igor Łukasz MATYJAS, Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski, przedsiębiorca, Myszków, Członek partii Narodowe Odrodzenie Polski

Okręg wyborczy w wyborach do Senatu nr 69, siedziba OKW: Częstochowa

  1. Tomasz Andrzej BEBŁOCIŃSKI, Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni, przedsiębiorca, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  2. Marcin MARANDA, Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Marcin Maranda, nauczyciel, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej
  3. Jarosław Andrzej MARSZAŁEK, Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, inżynier hutnik, Częstochowa, Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  4. Andrzej SZEWIŃSKI, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, polityk, Konopiska, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  5. Artur Ryszard WARZOCHA, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, nauczyciel akademicki, Częstochowa, Nie należy do partii politycznej

Zostaw komentarz