Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czas na łyżwy w Częstochowie! Największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko MOSiR!

Facebook Twitter

Już 14 i 15 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko MOSiR w Częstochowie. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Częstochowa.

Już 14 i 15 stycznia (sobota, niedziela), na 2400 m² lodowiska MOSiR w Częstochowie (ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/8) Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W CZĘSTOCHOWIE:

  • Poranki dla dzieci z PGE – 10:00 – 10:45; 11:00 – 11:45
    Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.
  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych – 13:00 – 13:45; 14:00 – 14:45
    Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.
  • Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 15:30 – 16:15

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE – 10:00 – 18:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Bądź na bieżąco!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj