Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zwycięstwo KS Sorella Częstochowianka

Facebook Twitter

W sobotę 6 listopada w Hali Sportowej Częstochowa, nasze siatkarki zmierzyły się w meczu 7 kolejki I ligi kobiet. Pojedynek z trudnym i zaciętym przebiegiem ostatecznie zakończył się zwycięstwem gospodyń z KS Sorella Czestochowianka, wynikiem 3:2.

fot. https://www.facebook.com/ksczestochowianka

Mecz dla podopiecznych trenera Andrzeja Stelmacha od początku nie układał się najlepiej. Inicjatywę w pierwszych dwóch odsłonach pojedynku przeciwko Krośnieńskiemu Stowarzyszeniu Siatkówki Karpaty Krosno, przejęła właśnie drużyna gości i zakończyły się one kolejno 19:25 oraz 17:25. Taki przebieg spotkania zdecydowanie motywująco podziałał na częstochowianki, które z kolei odrobiły straty w setach i wyrównały wynik spotkania wygrywając w trzeciej odsłonie meczu 25:13 oraz w czwartej 25:23 doprowadzając do tie-breaka. Ten na szczęście również okazał się udany dla naszych dziewcząt i ostatecznie  częstochowianki wygrały go 15:10 i w całym meczu z rezultatem 3:2.

Po 7 kolejkach I siatkarskiej ligi kobiet, KS Sorella Częstochowianka zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 9 punktów.

KS Sorella Częstochowank – Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno 3:2 (19:25; 17:25; 25:13; 25:23; 15:10)

KS Sorella Częstochowiank: Magdalena Piekarz, Aleksandra Dutkiewicz, Agnieszka Czerwińska, Matylda Grabowska, Patrycja Wardęga, Marta Budnik, Angela Mroczek, Martyna Chmielewska, Aleksandra Stachowicz, Adrianna Rybak, Daria Dąbrowska, Julia Papszun, Wiktoria Szumera.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj