Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Żużlowy maraton w Częstochowie!

Facebook Twitter

Spragnieni ligowej rywalizacji fani speedwaya nie będą mogli narzekać - w nadchodzący weekend (02.06.,04.06.) czeka na nich spora dawka żużlowych emocji!

W piątek (02.06.) o godzinie 20.30 zaległe spotkanie 5 kolejki PGE Ekstraligi – Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa podejmie na SGP Arenie drużynę odwiecznego rywala Get Well Toruń. W niedzielę (04.06) o godzinie 20 rozpocznie się mecz w ramach 7 kolejki PGE Ekstraligi, biało zieloni zmierzą się z aktualnym Mistrzem Polski Cash Broker Stalą Gorzów.

Dwa fascynująco zapowiadające się spotkania oznaczają pojawienie się w Częstochowie największych tuzów światowego speedwaya, uczestników Grand Prix i Mistrzów Świata – w drużynach rywali Włókniarza zobaczymy takich zawodników jak Greg Hancock, Chris Holder, Michael Jepsen Jensen, Niels Kristian Iversen, Martin Vaculik i przede wszystkim mega utalentowani Bartek Zmarzlik i Przemek Pawlicki.

Emocje gwarantowane! A my jak zwykle będziemy mieć zaproszenia na spotkanie z Cash Broker Stalą Gorzów – słuchajcie nas uważnie!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj