Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Zuchwała kradzież bankomatu na Północy

Dzisiaj (21.o8.) w środku nocy nieznani sprawcy przy pomocy skradzionego samochodu dostawczego, wzmocnionej liny holowniczej oraz haków wyrwali bankomat, który znajdował się przy ul. Witosa. Zabrali całe urządzenie, trwają policyjne poszukiwania złodziei.

Szacowany czas czytania: 00:09

To kolejne tego typu zdarzenie w Częstochowie. Do podobnej próby kradzieży gotówki doszło 5 sierpnia przy ul. Okólnej. Wówczas jednak rabusiom nie udało się dostać do kasetki i porzucili zniszczony bankomat.

REKLAMA