Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zostań wirtualnym maszynistą: Koleje Śląskie udostępniają chętnym symulator

Facebook Twitter

Zostań wirtualnym maszynistą, dzięki temu, że Koleje Śląskie udostępnią symulator dla osób, które marzą o prowadzeniu pociągu. Kierować składem w tej formie będą mogli prawdziwi miłośnicy kolei.

fot. facebook.com/KolejeSlaskieOfficial

Symulator odwzorowuje w pełni kabinę maszynisty i pozwala zdobyć praktyczne umiejętności.

Patrycja Tomaszczyk: Wirtualny przejazd pod nadzorem i z pomocą profesjonalnego instruktora trwa 60 minut i jest podzielone na etapy. Symulator Kolei Śląskich to zarówno świetna możliwość spełnienia kolejowych marzeń oraz jedyna w swoim rodzaju szansa na wzbogacenie CV. Zapraszamy zatem do korzystania.

Jak mówi Patrycja Tomaszczyk, rzecznik Kolei Śląskich, już rozpoczęło się rezerwowanie wirtualnych przejazdów symulatorem. Szczegóły można znaleźć na stronie www przewoźnika. Uczestnicy mogą poznać w ten sposób wszelkie szczegóły trudnego zajęcia, jakim jest prowadzenie kolejowego składu:

Patrycja Tomaszczyk: Największym atutem urządzenia nie jest jednak samo bezstresowe i rutynowe prowadzenie pojazdu. System przygotowano z myślą o sprawdzeniu swoich umiejętności w sytuacjach nadzwyczajnych, bowiem oprogramowanie urządzenia umożliwia przećwiczenie zdarzeń oraz wypadków. Ta niezwykła maszyna należąca do Kolei Śląskich jest jedynym symulatorem pojazdu ELF2 w Polsce. Jej kolejnym walorem jest fakt, iż spełnia ona wszystkie wymagania Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego

Do przejażdżek pociągiem w roli maszynisty na symulatorze zachęcała rzecznik Kolei Śląskich – Patrycja Tomaszczyk.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj