Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zostań celnikiem – zachęca Administracja Celno-Skarbowa i przedłuża nabór

Facebook Twitter

Zanim skończą się wakacje dołącz do nas, tak do udziału w naborze funkcjonariuszy zachęca Śląska Służba Celno-Skarbowa. Kandydaci mogą zgłaszać się i składać dokumenty jeszcze do 31 sierpnia.

Nabór został właśnie przedłużony, a do obsadzenia są wakaty na terenie całego naszego regionu.

Funkcjonariusze śląskiej KAS pełnią służbę na terenie całego województwa. O tym, gdzie do dokładnie będą pracować nowoprzyjęci funkcjonariusze zdecyduje dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach. Funkcjonariuszom przysługuje cały szereg dodatków, w tym dodatek za służbę w porze nocnej, dodatek za wieloletnią służbę, za stopień służbowy, dodatek funkcyjny, dodatek za sprawowanie opieki nad powierzonym psem, jeżeli funkcjonariusz wykonuje zadania przewodnika, również dodatek za realizację zadań kontrolnych.

Administracja Celno-Skarbowa kusi m.in. licznymi dodatkami, które mundurowi otrzymują do swojego uposażenia, dlatego nadkom. Grażyna Kmiecik zachęca do składania dokumentów:

Do 31 sierpnia został przedłużony nabór dla kandydatów na funkcjonariuszy do służby celno-skarbowej. Szczegóły dotyczące rekrutacji do służby w śląskiej KAS można uzyskać pod numerem telefonu 32 207 61 81 Wymagania, dokumenty oraz warunki służby dotyczące naboru dostępne są na stronie śląskiej KAS.

O nabór dla nowych funkcjonariuszy śląskiej KAS pytaliśmy ekspertkę Służby Celno-Skarbowej Grażynę Kmiecik.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj