Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Żonkilowe Pola Nadziei: Przygotuj żonkilowe rabatki i zrób wyjątkowe zdjęcie

Facebook Twitter

Ruszyła kolejna edycja akcji Żonkilowe Pola Nadziei. W tym roku Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej zaprosiło częstochowskich uczniów dodatkowo do udziału w dwóch konkursach. Pierwszy konkurs plastyczny zatytułowano „Portret nadziei". Drugi, fotograficzny - dotyczy najpiękniejszej grządki obsianej żonkilami.

Fot. Pixabay

Żonkilowe Pola Nadziei. Hospicjum zaprasza do konkursu

Prace plastyczne już zgromadzono, na przygotowanie zdjęć mamy jeszcze czas:

Dagmara Jarosik: Zachęcamy do wykonania przez dzieci i młodzież żonkilowych grządek, rabatek, poletek wzbudzających pozytywne uczucia wobec osób oczekujących naszej pomocy i wsparcia oraz wyrażających pragnienie dążenia do nadziei. Takie pole należy sfotografować. Wszelkie regulaminy konkursu są na naszej stronie. Można wejść na www.hospicjum-czestochowa.pl. Na dole po lewej stronie w zakładce Kampanie społeczne znajdziecie Państwo wszystkie informacje odnośnie naszych konkursów

– do udziału zaprasza Dagmara Jarosik z częstochowskiego stowarzyszenia, które prowadzi częstochowskie hospicjum. Wyniki zostaną ogłoszone podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka planowanej w ogrodach placówki przy ulicy Krakowskiej 45 a.

Fot. hospicjum-czestochowa.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj