Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zobaczcie czy rozpoznajecie charakterystyczne tatuaże [FOTO]

Facebook Twitter

Policyjne komendy w Kłobucku i w Lublińcu publikują pilne komunikaty w tej sprawie. Chodzi o wypadek do którego doszło między 16 a 21 lutego. Konkretna data nie jest znana, niewiadomych jest znacznie więcej. Nadal nie ustalono tożsamości mężczyzny, którego ciało w ubiegły czwartek (21.02.)odkrył przypadkowy przechodzień na brzegu Liswarty w Panoszowie w gminie Ciasna.

Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów. Śledczy zakładają, że mężczyzna może być ofiara wypadku, dlatego apelują do świadków o kontakt. Do zdarzenia mogło dojść na trasie między miejscowościami Panoszów a Ługi Radły w rejonie mostu na Liswarcie. Mamy zdjęcia charakterystycznych tatuaży, m.in z wizerunkiem kobiety, policja liczy, że po ich publikacji odezwie się osoba, która je rozpozna.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat tożsamości ofiary wypadku, rozpoznają tatuaże lub dysponują wiedzą co do okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 034 3532255 bądź Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego lublinieckiej komendy Policji pod numerem tel. 034 3532281.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2020